Durmaz Otomotiv Hakkında

Durmaz Otomotiv Hakkında

Durmaz otomotiv, araç bakım hizmeti veren bir Bosch yetkili servisidir. Bu servis, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak kendini yenilemiş ve kendini büyütmüştür.

Öyle ki önce küçük bir alanda etkili olan firma günümüzde geniş alana hizmet vermektedir.
Kısa süre içerisinde bu denli büyümesi “başarılı” olduğunu kanıtlamaktadır. Çünkü günümüzde araç servisi olarak çalışan pek çok firma vardır. Bu firmalar arasından sıyrılıp zirveye ulaşması firmanın kaliteli hizmet verdiğini kanıtlar niteliktedir. Bu anlamda Durmaz otomotiv servisini “yenilikçi” başlığı altında tanımlamak doğru olacaktır.

Neden Durmaz Otomotiv?

Neden biz? Elbet ki bu sorunun cevabını işleyişimizde kullandığımız ve başarımızın sebebi olan politikalarımız ile açıklamak yerinde olacaktır.

Güven; kısa süre içinde büyüyen ve büyürken sürekli kendine eklemeler yapan bir firma olarak geçmişimiz eskiye dayanmaktadır. Deneyim ve tecrübe bu anlamda firmamızı büyüten özeliklerdendir.

Kalite: son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadro ile profesyonel bir şekilde araç bakım hizmeti sunmaktayız.

İletişim: bizim için öncelik müşterilerimizdir. Mutlu müşteriler, bizi biz yapan politikalarımız arasındadır.  Araç sahiplerinin aklında her hangi bir soru işareti kalmaması için uzman kadromuz  7/24 çalışmaktadır.

Yapı: firma olarak sadece araç bakım hizmetlerinde yoğunlaşan bir servis değiliz. Firmamızı ve ekipmanımızı sürekli yenileyerek dinamik bir yapıda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
 Bu politikalar sayesinde firmamız rakiplerinden bir adım önde yoluna devam etmektedir.